Turkcell Hesabım

201.101 votes, 4.2/ 5
Package name: com.ttech.android.onlineislem

The description of Download Turkcell Hesabım Apk Latest Version

Turkcell Online İşlemler Uygulaması sizin için yenilendi! Yenilenen uygulamamız yeni adı "Turkcell Hesabım" ile kullanımınıza hazır.

Hattınızın kontrolü, Turkcell Hesabım uygulamasıyla cebinizde! Turkcell Hesabım'ın yenilenen tasarımı ve kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde, hattınızı cebinizden yönetmek artık çok daha kolay! Turkcell Hesabım ile mobil uygulama kolaylığını internete erişebildiğiniz her yerde yaşayabilirsiniz!

Hesabım uygulaması sayesinde faturalı veya Hazır Kart hattınızı, iletişim ihtiyaçlarınıza göre dilediğiniz gibi biçimlendirebilirsiniz. üstelik Turkcell Hesabım'ı akıllı telefonunuza kurarak fatura detaylarınızı görebilir ve fatura ödemelerinizi birkaç adımda gerçekleştirebilirsiniz. TL Yükleme, Nar ve İnternet paketi satın alma gibi işlemlerinizi anında yapabilir, tarife veya paketlerimize göz atarak dilediğiniz anda satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell Hesabım uygulaması ile size özel avantaj ve ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz. Kullanım alışkanlıklarınıza göre sizin için seçilen servis ve kampanyalardan haberdar olabilir, uygulama üzerinden anında yararlanabilirsiniz. Turkcell.com.tr'den yaptığınız alışverişleri Siparişlerim bölümünden takip edebilir, teslimat sürecindeki paketlerinizin son durumunu öğrenebilirsiniz. Turkcell Hesabım'da fatura detaylarınızı ve ayrıntılı fatura analizini görebilir, paket veya tarifenizden kalan kullanımlarınızı takip edebilirsiniz. Hat ayarlarınızı gerçekleştirebilir, 3G internet hizmetini, yurt dışında kullanımı, rehber işlemlerini, kullandığınız servislerle ilgili seçenekleri belirleyebilirsiniz.

Sadece en Yakın Turkcell sorgulama, Turkcell Canlı Hizmet gibi dış linklere olan bağlantınız ücretlendirilecektir. Turkcell 3G üzerinden uygulamayı açmanız durumunda, uygulama telefonunuza takılı olan hattınızı algılayacak ve işlemlerinizi GSM Numranızın Son İki Hanesini girerek yapabileceksiniz. Uygulamayı kablosuz ağ bağlantısı ile açmanız durumunda ise GSM Numaranız ve Turkcell filtreniz ile uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Turkcell şifrenizi bilmiyor ya da hatırlamıyorsanız 2222'ye sifre yazıp göndererek yeni şifre alabilir ve kullabilirsiniz.

Ayrıca Turkcell Hesabım uygulamasına özel olarak hazırlanmış widget ile sahip paket, tarife ve kampanyalarınızdan kalan kullanımlarınızı dilediğiniz zaman, telefonunuzun ekranından kolayca takip edebilirsiniz.
Show more
  • Category:

    TOOLS

  • Get it on:

  • Requirements:

    Android 4.1+

Turkcell Hesabım 7.5 APK for Android 4.1+

Version: 7.5 for Android 4.1+

Update on: 2017-08-07

File size: 44.892.245 bytes

App permissions: view permissions

What's new:

Superonline kullanıcıları için yeni özellikler eklendi ve Faturalarım alanında küçük iyileştirmeler yapıldı.

Download APK now


Versions history:
1. LATEST. Turkcell Hesabım 7.5 APK (2017-08-07, 44.892.245 bytes)
2. Turkcell Hesabım 7.4 APK (2017-08-07, 44.845.330 bytes)
3. Turkcell Hesabım 7.3 APK (2017-05-30, 44.822.310 bytes)
4. Turkcell Hesabım 7.2 APK (2017-04-04, 40.717.895 bytes)
5. Turkcell Hesabım 7.1 APK (2017-03-20, 41.077.775 bytes)
=>> Show more(22) older versions

Search keywords:
google play Turkcell Hesabım
Turkcell Hesabım latest update apk
Turkcell Hesabım download free full version
Turkcell Hesabım apk latest version
download Turkcell Hesabım apk for Lelovo
Ung dung Turkcell Hesabım
Tro choi Turkcell Hesabım cho Android
Turkcell Hesabım with Direct link